DAIKTAKREPŠIAI, Plaunamas Popierius / Mažas, Šviesiai Pilka


APIE DAIKTĄ

Gali būti naudojamas bet kur namuose: virtuvėje, vonioje, vaikų kambaryje. Tinka laikyti riešutus, džiovintus vaisius ar kitus užkandžius. Krepšys yra patvarus ir lankstus, ir gali būti naudojamas visur kur tik jums reikia. Jei norite keisti krepšio formą, palaikykite krepšį keletą minučių vandenyje. Medžiaga suminkštės ir galėsite krepšį formuoti kaip tik jums reikia.

Šis plaunamas popierius turi visame pasaulyje pripažįstamą ir atpažįstamą OEKO-TEX® Standard 100 sertifikatą. Tai reiškia, kad gaminant šią medžiagą nėra naudojamos jokios kenksmingos medžiagos, o gaminiai iš šios medžiagos saugūs liestis su oda ir yra draugiški aplinkai bei gamtai.
Šiai medžiagai pagaminti nėra naudojami jokie papildomi gamtos ištekliai. Celiuliozės pluoštas yra gaminamas iš medienos perdirbimo metu likusių medžiagų.


DYDIS

PLOTIS - 9 cm (3.5 inch);
ILGIS - 9 cm (3.5 inch);

AUKŠTIS - 9 cm (3.5 inch) kai kraštai atlenkti (12 cm (4.7 inch) kai kraštai nėra atlenkti).
kadangi tai rankų darbas, galima 0.5-1 cm (0.2-0.4 inch) paklaida.


SPALVA

Šviesiai pilka.
* spalva gali kiek skirtis priklausomai nuo Jūsų kompiuterio ir ekrano nustatymų.


MEDŽIAGA

Celiuliozė ir lateksas.

Esu tikra, kad šią medžiagą jūs esate ir matę, ir netgi čiupinėję. O gal net ir dabar ji yra jūsų namuose. Nueikite prie savo drabužių spintos ir patikrinkite visų savo džinsų etiketes. Taip, taip, būtent iš šios medžiagos pagamintos etiketės jau seniai yra naudojamos kaip prekinio ženklo etiketės ir siuvamos ant mūsų džinsų. Tačiau tik ne taip seniai šios medžiagos gamyba buvo gerokai patobulinta, taip gerokai išplečiant ir panaudojimo galimybes.

Ši medžiaga įprastai yra vadinama plaunamu popieriumi. Popieriumi vadinama todėl, kad ji yra pagaminta iš celiuliozės pluošto. Plaunamu vadinama todėl, kad tiek pačią medžiagą, tiek gaminius iš jos iš tiesų galima plauti. Plaunant gaminiai visiškai išlaiko savo formą bei spalvą.

Gamybos metu medžiaga yra specialiai apdorojama, tempiama ir padengiama lateksu, todėl tiek savo išvaizda bei tekstūra, tiek savo savybėmis ji yra panaši į odą. Kuo daugiau kartų plaunama, tuo labiau darosi panaši į odą. Būtent todėl ši medžiaga dar yra vadinama veganiška oda arba eko oda.


ATLIKIMO TECHNIKA

Rankų darbas.


PRIEŽIŪRA

Galima skalbti skalbimo mašinoje žemoje temperatūroje (iki 40o) įprastu ar lėtu režimu arba skalbti rankomis.
Nedžiovinti džiovyklėje. Nebalinti.


PRISTATYMAS

Gaminys yra paruoštas siuntimui.
Man reikės 1-2 dienų Jūsų užsakymą išsiųsti.

Jeigu prieš užsakant norėtumėte dar kažko pasiteirauti, rašykite man el.paštu noriu@cozymozyhome.com.


7.00€